volkswagen polo yedek parça

Yazan: 14 Ocak 2011  
Kategori: volkswagen yedek parçası

Volkswagen polo yedek parça satışını en uygun fiyat garantisi ile tüm Türkiye ye yapan şirketimizi aramadan yedek parça siparişi vermemeniz tavsiye olunur.

Volkswagen Polo, Volkswagen’in 1975’ten beri küçük sınıfta ürettiği otomobil modelidir. 1996 yılnda üçüncü nesli satışa sunuldu. 2000 model yılı için yenilenen Polo 2002 yılnda bir kez daha yenilendi ve dördüncü nesline kavuştu. 2005 yılnda Golf V şaşisi üzerine geliştirilerek yenilenme operasyonu geçirdi. Polo’da şu anda 1.4, 1.6, 1.8 benzinli ve 1.4 TDI dizel motorları vardır. En temiz Polo ise Blue Motion versiyonudur ve 1.4 TDI 80 hp dizel motorla satılmaktadır. 2006 yılndan itibaren Polo GTI’ın makyajlanmış versiyonu satışa sunuldu. Polo GTI 1.8 benzinli motora ve özel Cup versiyonuna sahiptir. Ayrı zamanda arazi araç görünmlü Cross Polo vardır.

Yorumlar

Yazı yoruma kapalı.

Links:Doudoune Moncler HommeDoudoune Monclerdoudoune moncler pas cherDoudoune MonclerDoudoune Moncler FemmeMoncler hommeMoncler Femmedoudoune canada goose femmeDoudoune Canada Goose Pas Cherdoudoune Canada Goose pas cherCanada Goose SoldesCanada Goose Homme pas cherdoudoune canada goose pas cher
vinç kiralama ankara | Ekonomi ve İş Dünyası Ekonomi ve İş Dünyası
counter free hit invisible